MEČ
26.06.17 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Maria Petrovic | 6-1, 6-1 | Lund | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Anastasiya Shoshyna vs. Maria Petrovic - Međusobni mečevi
26.06.17 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Maria Petrovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | Lund | zemlja |
Anastasiya Shoshyna form & Maria Petrovic form
Anastasiya Shoshyna - Posljednji mečevi
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - odustajanje | detalj meča |
Maria Petrovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.22 kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
09.11.21 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | detalj meča |