MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Giuseppina Miccio | 6-2, 6-4 | W25 Palmela | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
05.02.00, 24 Godina
05.02.00, 24 Godina
Anastasiya Poplavska vs. Giuseppina Miccio - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Giuseppina Miccio | 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Palmela | tvrda |
Anastasiya Poplavska form & Giuseppina Miccio form
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Giuseppina Miccio - Posljednji mečevi
W15 L'aquila - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | detalj meča |