MEČ
11.03.18 | 1. kolo kval. | Anastasiya Kyrylova | Amelia Fortescue | 6-0, 6-4 | Ramat Hasharon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
24.04.92, 31 Godina
24.04.92, 31 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
16.03.95, 29 Godina
16.03.95, 29 Godina
Anastasiya Kyrylova vs. Amelia Fortescue - Međusobni mečevi
11.03.18 | 1. kolo kval. | Anastasiya Kyrylova | Amelia Fortescue | 6-0, 6-4 | detalj meča | Ramat Hasharon | tvrda |
Anastasiya Kyrylova form & Amelia Fortescue form
Anastasiya Kyrylova - Posljednji mečevi
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Anna Novikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 kval. | vs. Maryna Kolb | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.11.14 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - tepih | ||||
18.11.13 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-76, 1-4, - Anastasiya Kyrylova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.10.12 kval. | vs. Giovanna Fioretti | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
29.10.12 2. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.10.12 2. kolo | vs. Danielle Harmsen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.12 kval. | vs. Dagmara Baskova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.10.12 1. kolo | vs. Dinara Khalilova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.10.12 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Svintsova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Donetsk - tvrda | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Yana Koroleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Raluca Denisa Giosanu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.07.12 2. kolo kval. | vs. Maria Catana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.07.12 kval. | vs. Simona Ionescu | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
28.05.12 2. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Dora Andrejszki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Timisoara - zemlja | ||||
21.05.12 2. kolo kval. | vs. Sara Castellano | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
21.05.12 1. kolo kval. | vs. Tamara Klimek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
19.03.12 1. kolo kval. | vs. Alice Balducci | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
21.11.11 kval. | vs. Aimee Gibson | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.11.11 1. kolo | vs. Costanza Mecchi | 4-6, 6-73 | detalj meča |
Amelia Fortescue - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Emily Morton | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 7-62, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 1-3, - Amelia Fortescue - odustajanje | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Mariana Jimenez Bustillo | 6-70, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 1-6 | detalj meča |