MEČ
25.09.17 | 1. kolo | Anastasiya Fedoryshyn | Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | Kiev | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Fedoryshyn | Luna Meers | |
1. servis % | 58/81 (72%) | 56/91 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/58 (66%) | 35/56 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 9/35 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/91 (52%) | 34/81 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/172 (55%) | 78/172 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 12 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Fedoryshyn vs. Luna Meers - Međusobni mečevi
25.09.17 | 1. kolo | Anastasiya Fedoryshyn | Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | Kiev | zemlja |
Anastasiya Fedoryshyn form & Luna Meers form
Anastasiya Fedoryshyn - Posljednji mečevi
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.17 1. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.11.17 Četvrtfinale | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.11.17 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.11.17 Četvrtfinale | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
16.09.17 Polufinale | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
14.06.17 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |