INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Salma Djoubri vs. Anastasia Zarycka - Međusobni mečevi
27.03.18 | 2. kolo kval. | Anastasia Zarycka | Salma Djoubri | 6-2, 7-5 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Salma Djoubri form & Anastasia Zarycka form
Salma Djoubri - Posljednji mečevi
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-1, - Salma Djoubri - odustajanje | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, Tiphanie Lemaitre - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.22 3. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.03.22 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
08.02.22 kval. | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 5-5, - Salma Djoubri - odustajanje | detalj meča | |
W80+H Le - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Harmony Tan | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Sofia Pinto | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Anastasia Zarycka - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
02.03.21 kval. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča |