MEČ
16.08.18 | 2. kolo | Anastasia Zarycka | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | Leipzig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Zarycka | Lena Papadakis | |
1. servis % | 30/44 (68%) | 21/46 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 13/21 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 9/25 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/46 (52%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Zarycka vs. Lena Papadakis - Međusobni mečevi
16.08.18 | 2. kolo | Anastasia Zarycka | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
Anastasia Zarycka form & Lena Papadakis form
Anastasia Zarycka - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
02.03.21 kval. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča |
Lena Papadakis - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.12.23 Polufinale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 kval. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča |