MEČ
23.09.20 | 1. kolo | Anastasia Zarycka | Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | W25 Prerov | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Zarycka | Dejana Radanovic | |
1. servis % | 39/48 (81%) | 26/45 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/39 (54%) | 10/26 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/9 (56%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 22/48 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Zarycka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Zarycka vs. Dejana Radanovic - Međusobni mečevi
23.09.20 | 1. kolo | Anastasia Zarycka | Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Prerov | zemlja |
Anastasia Zarycka form & Dejana Radanovic form
Anastasia Zarycka - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
02.03.21 kval. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča |
Dejana Radanovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 Polufinale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 3. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |