Serbia
24.06.00, 23 Godina
24.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Doroteja Joksovic vs. Anastasia Vdovenco - Međusobni mečevi
04.03.19 | kval. | Anastasia Vdovenco | Doroteja Joksovic | 6-2, 6-73, 10-6 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Doroteja Joksovic form & Anastasia Vdovenco form
Doroteja Joksovic - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Anastasia Vdovenco - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.19 Polufinale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detalj meča |