INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandra Pitak vs. Anastasia Vdovenco - Međusobni mečevi
09.11.18 | Četvrtfinale | Anastasia Vdovenco | Aleksandra Pitak | 6-4, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Aleksandra Pitak form & Anastasia Vdovenco form
Aleksandra Pitak - Posljednji mečevi
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Anastasia Vdovenco - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.19 Polufinale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detalj meča |