Russia
25.06.02, 21 Godina
25.06.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Avelina Sayfetdinova vs. Anastasia Tikhonova - Međusobni mečevi
05.11.18 | kval. | Anastasia Tikhonova | Avelina Sayfetdinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Avelina Sayfetdinova form & Anastasia Tikhonova form
Avelina Sayfetdinova - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Anna Chekanskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Evelin Menyhart | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Eva Gartseva | 6-1, Eva Gartseva - odustajanje | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Shusharina | 6-4, 3-0, Maria Shusharina - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Anastasia Tikhonova - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detalj meča |