INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Anastasia Sukhotina - Međusobni mečevi
20.12.18 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Ilay Yoruk | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ilay Yoruk form & Anastasia Sukhotina form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Anastasia Sukhotina - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |