Germany
30.08.95, 28 Godina
30.08.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.05.94, 29 Godina
25.05.94, 29 Godina
Anastasia Reimchen vs. Yara Abed - Međusobni mečevi
29.09.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Reimchen | Yara Abed | 6-1, 6-0 | detalj meča | Herzlia | tvrda |
Anastasia Reimchen form & Yara Abed form
Anastasia Reimchen - Posljednji mečevi
W25 Evansville - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
10.09.19 kval. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Orlando - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wesley - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.04.19 kval. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.19 kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.12.18 kval. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 kval. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Neta Tamir | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Yara Abed - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detalj meča |