MEČ
13.02.19 | 1. kolo | Anastasia Pribylova | Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Pribylova | Denisa Hindova | |
1. servis % | 25/42 (60%) | 37/53 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 18/37 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 14/42 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Pribylova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
1-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Pribylova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Pribylova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Pribylova vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
13.02.19 | 1. kolo | Anastasia Pribylova | Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anastasia Pribylova form & Denisa Hindova form
Anastasia Pribylova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.04.21 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča |