MEČ
04.11.18 | kval. | Anastasia Piangerelli | Chiara Girelli | 6-2, 7-60 | Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Piangerelli vs. Chiara Girelli - Međusobni mečevi
09.12.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Piangerelli | Chiara Girelli | 7-5, 6-2 | detalj meča | Cairo | zemlja |
04.12.18 | 1. kolo | Anastasia Piangerelli | Chiara Girelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | Cairo | zemlja |
04.11.18 | kval. | Anastasia Piangerelli | Chiara Girelli | 6-2, 7-60 | detalj meča | Cordenons | zemlja |
Anastasia Piangerelli form & Chiara Girelli form
Anastasia Piangerelli - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Chiara Girelli - Posljednji mečevi
W50+H Calvi - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Mia Chudejova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | detalj meča |