MEČ
09.04.18 | kval. | Anastasia Kulikova | Sonya Latycheva | 6-2, 6-2 | Obidos | tepih |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Kulikova | Sonya Latycheva | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/29 (86%) | 15/26 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/46 (50%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sonya Latycheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Sonya Latycheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-2 | |
4-2 | Sonya Latycheva | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-2 | Sonya Latycheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sonya Latycheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Sonya Latycheva | |
1-2 | Sonya Latycheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sonya Latycheva | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sonya Latycheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
16.06.94, 29 Godina
16.06.94, 29 Godina
Anastasia Kulikova vs. Sonya Latycheva - Međusobni mečevi
09.04.18 | kval. | Anastasia Kulikova | Sonya Latycheva | 6-2, 6-2 | detalj meča | Obidos | tepih |
Anastasia Kulikova form & Sonya Latycheva form
Anastasia Kulikova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
24.11.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | - | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Sonya Latycheva - Posljednji mečevi
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 0-1, - Sonya Latycheva - odustajanje | detalj meča | |
05.02.19 kval. | vs. Annick Melgers | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Maria Pages Mere | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.04.18 kval. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
17.04.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | - Sonya Latycheva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Julia Payola | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
14.02.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.02.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.18 1. kolo | vs. Julia Payola | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Francesca Fusinato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča |