MEČ
06.11.18 | 1. kolo | Anastasia Grymalska | Elisa Visentin | 6-2, 6-1 | Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Grymalska | Elisa Visentin | |
1. servis % | 19/43 (44%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/19 (74%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 2/16 (13%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/45 (60%) | 14/43 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Grymalska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elisa Visentin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Elisa Visentin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Elisa Visentin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Grymalska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Elisa Visentin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elisa Visentin | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Elisa Visentin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Grymalska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Elisa Visentin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Elisa Visentin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Grymalska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
18.08.99, 24 Godina
18.08.99, 24 Godina
Anastasia Grymalska vs. Elisa Visentin - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Anastasia Grymalska | Elisa Visentin | 6-2, 6-1 | detalj meča | Cordenons | zemlja |
Anastasia Grymalska form & Elisa Visentin form
Anastasia Grymalska - Posljednji mečevi
W15 Pescara - zemlja | ||||
06.08.22 Finale | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.08.22 Polufinale | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.08.22 Četvrtfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perugia - zemlja | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
31.05.22 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.09.21 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
08.08.21 Finale | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
07.08.21 Polufinale | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
26.06.21 Polufinale | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča |
Elisa Visentin - Posljednji mečevi
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Alice Matteucci | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreina Pino | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Camilla Abbate | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Dergunova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Lou Adler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Camilla Abbate | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Michela Xibilia | 3-6, 7-66, 6-71 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
15.08.16 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Alessia Dario | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Klavdija Bukovec | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Maja Makoric | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
29.06.16 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Andrea Berjan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Klara Skopac | 6-0, Klara Skopac - odustajanje | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Chavarria Perez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Chiara Scremin | 6-2, 6-3 | detalj meča |