INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sina Herrmann vs. Anastasia Gasanova - Međusobni mečevi
03.04.18 | 1. kolo | Anastasia Gasanova | Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Sina Herrmann form & Anastasia Gasanova form
Sina Herrmann - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Anastasia Gasanova - Posljednji mečevi
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - odustajanje | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - odustajanje | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
04.06.23 Finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.23 Polufinale | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detalj meča |