Czech Republic
14.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Japan
26.01.02, 22 Godina
Czech Republic
15.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Czech Republic
01.07.01, 22 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Detiuc/Johana Markova vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova - Međusobni mečevi
02.09.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc/Johana Markova | Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
Anastasia Detiuc form & Ange Oby Kajuru form
Anastasia Detiuc/Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Prague - zemlja |
04.05.22 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Moyuka Uchijima | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
W25 Prague - zemlja |
07.05.21 Polufinale | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 6-74, 3-6 | | detalj meča |
06.05.21 Četvrtfinale | vs. En Shuo Liang/Shalimar Talbi | 7-5, 6-78, 12-10 | | detalj meča |
W60 Bellinzona - zemlja |
09.04.21 Polufinale | vs. Anna Danilina/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
08.04.21 Četvrtfinale | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 7-64, 3-6, 10-8 | | detalj meča |
06.04.21 1. kolo | vs. Livia Airoldi/Ylena In-Albon | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
16.03.21 1. kolo | vs. Jessie Aney/Sohyun Park | 5-7, 5-7 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
09.03.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 7-62, 3-6, 9-11 | | detalj meča |
W25 Frydek - zemlja |
19.09.20 Finale | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
18.09.20 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
18.09.20 Polufinale | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
15.09.20 1. kolo | vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | | detalj meča |
W25 Prague - zemlja |
12.09.20 Finale | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
11.09.20 Polufinale | vs. Jamie Loeb/Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
10.09.20 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-2, 6-74, 10-4 | | detalj meča |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson/Sarka Richterova | 6-3, 2-6, 10-7 | | detalj meča |
Prague - zemlja |
04.09.20 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung/Mayar Sherif | 6-1, 3-6, 7-10 | | detalj meča |
02.09.20 2. kolo | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-1, 6-2 | | detalj meča |
31.08.20 1. kolo | vs. Amina Anshba/Ekaterina Yashina | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
W25 Prague - zemlja |
02.09.19 Finale | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina | 6-1, 6-3 | | detalj meča |
02.09.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | | detalj meča |
02.09.19 Četvrtfinale | vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna | 7-5, 7-5 | | detalj meča |
02.09.19 Polufinale | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | | detalj meča |
W25 Prague - zemlja |
26.08.19 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 6-4, 3-6, 6-10 | | detalj meča |
26.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen/Chantal Skamlova | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
W25+H Leipzig - zemlja |
12.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit/Valeriya Strakhova | 2-6, 5-7 | | detalj meča |
W60 Warsaw - zemlja |
05.08.19 1. kolo | vs. Elitsa Kostova/Tereza Mihalikova | 6-4, 7-63 | | detalj meča |
05.08.19 Četvrtfinale | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 3-6, 6-1, 10-4 | | detalj meča |
05.08.19 Polufinale | vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
W25 Olomouc - zemlja |
15.07.19 1. kolo | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
Ange Oby Kajuru/Anna Siskova - Posljednji mečevi