MEČ
17.07.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-4 | W25 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Detiuc | Claudia Hoste Ferrer | |
1. servis % | 32/50 (64%) | 23/49 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
5-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0 | ||
Anastasia Detiuc | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
3-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Anastasia Detiuc | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Detiuc vs. Claudia Hoste Ferrer - Međusobni mečevi
17.07.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-4 | detalj meča | W25 Olomouc | zemlja |
Anastasia Detiuc form & Claudia Hoste Ferrer form
Anastasia Detiuc - Posljednji mečevi
Nanchang - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
01.05.22 kval. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - odustajanje | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detalj meča |
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |