Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Eliessa Vanlangendonck vs. Ana Shanidze - Međusobni mečevi
01.05.19 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ana Shanidze | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Tbilisi | tvrda |
22.03.17 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ana Shanidze | 6-2, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
11.04.16 | kval. | Ana Shanidze | Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Eliessa Vanlangendonck form & Ana Shanidze form
Eliessa Vanlangendonck - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - Ana Shanidze - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |