MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Ana Shanidze | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | Batumi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ana Shanidze | Alisa Yakimakho | |
1. servis % | 24/35 (69%) | 21/34 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 5/21 (24%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/34 (74%) | 10/35 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/69 (72%) | 19/69 (28%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ana Shanidze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
Ana Shanidze | 2-0 | |
Ana Shanidze | 3-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Shanidze | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ana Shanidze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Shanidze | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Shanidze | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Ana Shanidze vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Ana Shanidze | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | Batumi | tvrda |
Ana Shanidze form & Alisa Yakimakho form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča |