Poland
18.12.96, 27 Godina
18.12.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Alicja Zduniak vs. Ana Shanidze - Međusobni mečevi
03.04.17 | 1. kolo kval. | Ana Shanidze | Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Alicja Zduniak form & Ana Shanidze form
Alicja Zduniak - Posljednji mečevi
Zawada - tepih | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Leticia Temirhanova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.17 kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Sitara Prabhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Cerutti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Daria Orichkevitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Cerowska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.05.17 kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ana Shanidze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Aleah Marrow | 0-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Ekaterina Klyueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - Ana Shanidze - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |