MEČ
01.06.16 | 1. kolo | Ana Shanidze | Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | Baku | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ana Shanidze | Alexandra Walters | |
1. servis % | 34/64 (53%) | 48/71 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/34 (59%) | 21/48 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/30 (57%) | 11/23 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/71 (55%) | 27/64 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ana Shanidze vs. Alexandra Walters - Međusobni mečevi
01.06.16 | 1. kolo | Ana Shanidze | Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | Baku | tvrda |
Ana Shanidze form & Alexandra Walters form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Alexandra Walters - Posljednji mečevi
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Subin Park | 0-6, 0-2, - Alexandra Walters - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-75, 1-3, - Alexandra Walters - odustajanje | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
21.06.18 Četvrtfinale | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.18 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 0-6, 7-64 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.04.18 kval. | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
26.03.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Annerly Poulos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Abbie Myers | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Laia Pasini | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Playford - tvrda | ||||
02.01.18 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 3-3, - Alexandra Walters - odustajanje | detalj meča | |
05.12.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ella Husrefovic | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 5-7, 1-6 | detalj meča |