United Kingdom
07.08.01, 22 Godina
07.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tanysha Dissanayake vs. Ana Lantigua De La Nuez - Međusobni mečevi
13.12.18 | 2. kolo | Ana Lantigua De La Nuez | Tanysha Dissanayake | 6-4, 6-2 | detalj meča | Cairo | zemlja |
15.02.16 | 1. kolo kval. | Tanysha Dissanayake | Ana Lantigua De La Nuez | 4-6, Ana Lantigua De La Nuez - odustajanje | detalj meča | Palmanova | zemlja |
Tanysha Dissanayake form & Ana Lantigua De La Nuez form
Tanysha Dissanayake - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 kval. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Ana Lantigua De La Nuez - Posljednji mečevi
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.22 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.03.22 1. kolo | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča |