MEČ
25.09.17 | 1. kolo | Ana Giraldi Requena | Julyette Steur | 7-5, 6-3 | Melilla | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ana Giraldi Requena | Julyette Steur | |
1. servis % | 42/71 (59%) | 40/66 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/42 (64%) | 25/40 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/29 (41%) | 4/26 (15%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/66 (56%) | 32/71 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Spain
11.01.00, 24 Godina
10441 $
11.01.00, 24 Godina
10441 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ana Giraldi Requena vs. Julyette Steur - Međusobni mečevi
25.09.17 | 1. kolo | Ana Giraldi Requena | Julyette Steur | 7-5, 6-3 | detalj meča | Melilla | zemlja |
Ana Giraldi Requena form & Julyette Steur form
Ana Giraldi Requena - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Julyette Steur - Posljednji mečevi
W60+H La - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
16.02.20 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.19 Polufinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča |