MEČ
25.09.17 | 1. kolo kval. | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-3, 6-1 | Clermont Ferrand | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Amandine Cazeaux vs. Claudia Hoste Ferrer - Međusobni mečevi
25.09.17 | 1. kolo kval. | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Clermont Ferrand | dvorana |
26.09.16 | kval. | Amandine Cazeaux | Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | Clermont Ferrand | dvorana |
Amandine Cazeaux form & Claudia Hoste Ferrer form
Amandine Cazeaux - Posljednji mečevi
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - odustajanje | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - odustajanje | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Aix - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |