MEČ
28.09.20 | 2. kolo kval. | Amanda Carreras | Olga Saez Larra | 6-4, 6-75, 10-7 | W25 Porto | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Amanda Carreras vs. Olga Saez Larra - Međusobni mečevi
28.09.20 | 2. kolo kval. | Amanda Carreras | Olga Saez Larra | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča | W25 Porto | tvrda |
09.02.15 | Finale | Amanda Carreras | Olga Saez Larra | 6-4, 7-63 | detalj meča | Palmanova | zemlja |
10.11.14 | Finale | Olga Saez Larra | Amanda Carreras | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Castellon | zemlja |
23.04.12 | 1. kolo | Amanda Carreras | Olga Saez Larra | 6-4, 6-4 | detalj meča | Vic | zemlja |
Amanda Carreras form & Olga Saez Larra form
Amanda Carreras - Posljednji mečevi
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | Ivonne Cavalle-Reimers - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 3-3, - Amanda Carreras - odustajanje | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
16.01.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80+H Valencia - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Joanne Zuger | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
10.09.22 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 7-63, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-73, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 3-6, 7-63, 4-10 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Olga Saez Larra - Posljednji mečevi
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.07.21 kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
02.07.21 Četvrtfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
10.05.21 kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detalj meča |