MEČ
19.06.19 | 1. kolo | Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | 6-1, 6-0 | W25+H Figueira | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | |
1. servis % | 40/47 (85%) | 29/42 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 11/29 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/7 (29%) | 3/13 (23%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/42 (67%) | 17/47 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amanda Carreras | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Amanda Carreras | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Amanda Carreras | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Amanda Carreras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amanda Carreras | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amanda Carreras | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Amanda Carreras vs. Linnea Malmqvist - Međusobni mečevi
19.06.19 | 1. kolo | Amanda Carreras | Linnea Malmqvist | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25+H Figueira | tvrda |
Amanda Carreras form & Linnea Malmqvist form
Amanda Carreras - Posljednji mečevi
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | Ivonne Cavalle-Reimers - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 3-3, - Amanda Carreras - odustajanje | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
16.01.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80+H Valencia - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Joanne Zuger | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
10.09.22 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 7-63, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-73, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 3-6, 7-63, 4-10 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Linnea Malmqvist - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.19 Polufinale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - odustajanje | detalj meča |