MEČ
07.12.17 | 2. kolo | Alena Fomina | Johana Markova | 6-3, 7-5 | Jablonec Nad | tepih |
STATISTIKE MEČA
Alena Fomina | Johana Markova | |
1. servis % | 53/80 (66%) | 25/66 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/53 (66%) | 18/25 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 20/41 (49%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/66 (42%) | 28/80 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/146 (55%) | 66/146 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 10 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alena Fomina vs. Johana Markova - Međusobni mečevi
07.12.17 | 2. kolo | Alena Fomina | Johana Markova | 6-3, 7-5 | detalj meča | Jablonec Nad | tepih |
Alena Fomina form & Johana Markova form
Alena Fomina - Posljednji mečevi
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 kval. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W25 Milovice - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča |