United Kingdom
09.07.97, 26 Godina
15970 $
09.07.97, 26 Godina
15970 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anna Popescu vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Anna Popescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Anna Popescu form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Anna Popescu - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
12.07.21 kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detalj meča |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detalj meča |