MEČ
19.09.14 | Polufinale | Alize Cornet | Timea Bacsinszky | 6-1, 7-65 | Guangzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alize Cornet | Timea Bacsinszky | |
1. servis % | 36/67 (54%) | 44/69 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 28/44 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/31 (58%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/69 (43%) | 24/67 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alize Cornet vs. Timea Bacsinszky - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Timea Bacsinszky | Alize Cornet | 6-2, 6-2 | detalj meča | Limoges | dvorana |
11.02.17 | Rubber 1 | Timea Bacsinszky | Alize Cornet | 7-5, 6-4 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
19.09.14 | Polufinale | Alize Cornet | Timea Bacsinszky | 6-1, 7-65 | detalj meča | Guangzhou | tvrda |
09.02.14 | Alize Cornet | Timea Bacsinszky | 6-2, 7-64 | detalj meča | Fed Cup | dvorana | |
08.07.10 | 2. kolo | Alize Cornet | Timea Bacsinszky | 6-0, 6-4 | detalj meča | Budapest | zemlja |
13.04.10 | 1. kolo | Timea Bacsinszky | Alize Cornet | 7-5, 6-3 | detalj meča | Barcelona | zemlja |
Alize Cornet form & Timea Bacsinszky form
Alize Cornet - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | - | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča |
Timea Bacsinszky - Posljednji mečevi
Seoul - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
21.06.19 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.06.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lugano - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
28.02.19 3. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.19 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.19 3. kolo | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.01.19 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | detalj meča |