MEČ
19.06.19 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nuria Brancaccio | Alisa Rastegaeva | |
1. servis % | 27/34 (79%) | 31/47 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/7 (57%) | 7/16 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 9/34 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alisa Rastegaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Nuria Brancaccio vs. Alisa Rastegaeva - Međusobni mečevi
19.06.19 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Alisa Rastegaeva form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Alisa Rastegaeva - Posljednji mečevi
W15 Stockholm - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |