INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Alisa Kleybanova - Međusobni mečevi
30.11.15 | Polufinale | Alisa Kleybanova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Alisa Kleybanova form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Alisa Kleybanova - Posljednji mečevi
Wesley Chapel - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-74, 1-4, - Alisa Kleybanova - odustajanje | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.01.18 kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Daytona Beach - zemlja | ||||
09.01.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.18 kval. | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Ronit Yurovsky | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
16.10.17 kval. | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
15.10.17 2. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Templeton - tvrda | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-4, 5-7, 5-0, Sofia Kenin - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Emma Higuchi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Hanna Chang | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
23.09.17 Finale | vs. Victoria Duval | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.09.17 Polufinale | vs. Gabrielle Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.09.17 2. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
11.08.17 Polufinale | vs. Sara Tomic | 6-75, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
09.08.17 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.08.17 Četvrtfinale | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 4-3, Bunyawi Thamchaiwat - odustajanje | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Suzy Larkin | 6-1, 6-0 | detalj meča |