Russia
07.04.93, 31 Godina
07.04.93, 31 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
05.12.92, 31 Godina
17528 $
05.12.92, 31 Godina
17528 $
Alisa Danilova vs. Varvara Kuznetsova - Međusobni mečevi
04.04.11 | 1. kolo | Alisa Danilova | Varvara Kuznetsova | 6-3, 6-4 | detalj meča | Almaty | dvorana |
Alisa Danilova form & Varvara Kuznetsova form
Alisa Danilova - Posljednji mečevi
Donetsk - tvrda | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.07.12 1. kolo | vs. Wing-Yau Venise Chan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.06.12 1. kolo | vs. Anastasia Mukhametova | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.06.12 1. kolo | vs. Kimberley Cassar | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
18.06.12 Četvrtfinale | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.12 2. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
07.05.12 1. kolo | vs. Karina Isayan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - tvrda | ||||
30.04.12 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - tepih | ||||
19.03.12 1. kolo kval. | vs. Ksenija Tihomirova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.03.12 kval. | vs. Alina Silich | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
20.02.12 1. kolo kval. | vs. Darya Kustova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
17.10.11 1. kolo | vs. Alexandra Von Schmidt | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.10.11 2. kolo | vs. Polina Rodionova | 6-2, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
10.10.11 1. kolo | vs. Ekaterina Pushkareva | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
10.10.11 2. kolo | vs. Alexandra Artamonova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Saransk - zemlja | ||||
05.09.11 1. kolo kval. | vs. Shakhlo Saidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
25.07.11 1. kolo | vs. Maya Gaverova | 1-6, 0-1, - Alisa Danilova - odustajanje | detalj meča | |
25.07.11 kval. | vs. Asalkhan Mukhamedkhadjaeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Caceres - tvrda | ||||
11.07.11 2. kolo kval. | vs. Adeyinka Thompson | 6-1, 4-1, Adeyinka Thompson - odustajanje | detalj meča | |
11.07.11 kval. | vs. Marina Giral Lores | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
13.06.11 kval. | vs. Viktoryia Mun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.06.11 1. kolo | vs. Jennifer Allan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
16.05.11 1. kolo kval. | vs. Viktoria Yemialyanava | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
25.04.11 1. kolo kval. | vs. Iryna Kyrychenko | 3-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
04.04.11 2. kolo | vs. Maya Gaverova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Svetlana Avdeeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.04.11 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.04.11 kval. | vs. Isabel Makhmudova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
28.03.11 kval. | vs. Natia Gegia | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Aminat Kushkhova | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Varvara Kuznetsova - Posljednji mečevi
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
16.09.18 kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
11.03.18 kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
26.02.18 kval. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.17 kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
25.07.17 1. kolo | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.07.17 kval. | vs. Polina Lyuksheva | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča |