MEČ
01.09.18 | 1. kolo kval. | Alisa Axyanova | Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-0, 6-1 | Marbella | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
11.05.00, 23 Godina
11.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
07.02.01, 23 Godina
07.02.01, 23 Godina
Alisa Axyanova vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes - Međusobni mečevi
01.09.18 | 1. kolo kval. | Alisa Axyanova | Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-0, 6-1 | detalj meča | Marbella | zemlja |
Alisa Axyanova form & Jizel Matos Sequeira Fernandes form
Alisa Axyanova - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.09.21 kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča |
Jizel Matos Sequeira Fernandes - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nina Alibalic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dilara Okur | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Laia Tarazona Peyro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Bohdana Bilokon | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Aaddi Gupta | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Lanisek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gobetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 4-6, 5-7 | detalj meča |