MEČ
14.09.15 | 2. kolo kval. | Aliona Bolsova | Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-1 | Dobrich | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
10.03.00, 24 Godina
10.03.00, 24 Godina
Aliona Bolsova vs. Denise-Antonela Stoica - Međusobni mečevi
14.09.15 | 2. kolo kval. | Aliona Bolsova | Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-1 | detalj meča | Dobrich | zemlja |
Aliona Bolsova form & Denise-Antonela Stoica form
Aliona Bolsova - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
13.07.23 Četvrtfinale | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Denise-Antonela Stoica - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
14.07.18 Polufinale | vs. Anna Turati | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
29.06.18 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Danai Petroula | 3-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.05.18 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Maria Zotova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
27.03.18 kval. | vs. Alice Zapolla | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.03.18 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 1-0, Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča |