Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ana Shanidze vs. Alina Silich - Međusobni mečevi
07.06.16 | 1. kolo | Alina Silich | Ana Shanidze | 6-1, 6-2 | detalj meča | Baku | tvrda |
Ana Shanidze form & Alina Silich form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Alina Silich - Posljednji mečevi
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - odustajanje | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detalj meča |