MEČ
31.10.17 | 1. kolo | Alicia Barnett | Summer Yardley | 6-0, 6-1 | Sunderland | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alicia Barnett | Summer Yardley | |
1. servis % | 28/47 (60%) | 29/42 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 9/29 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 7/13 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/42 (62%) | 14/47 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
28.01.00, 24 Godina
28.01.00, 24 Godina
Alicia Barnett vs. Summer Yardley - Međusobni mečevi
31.10.17 | 1. kolo | Alicia Barnett | Summer Yardley | 6-0, 6-1 | detalj meča | Sunderland | dvorana |
Alicia Barnett form & Summer Yardley form
Alicia Barnett - Posljednji mečevi
Granby - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.02.22 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.21 kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 kval. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W80+H Le - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
13.09.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Summer Yardley - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Olivia Bergler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jael Molongo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Natal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.23 kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-3 | detalj meča |