MEČ
11.10.20 | 1. kolo kval. | Alice Rame | Tena Lukas | 6-4, 6-2 | W25 Cherbourg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alice Rame | Tena Lukas | |
1. servis % | 37/58 (64%) | 37/64 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/21 (38%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/64 (55%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alice Rame vs. Tena Lukas - Međusobni mečevi
22.02.22 | 1. kolo | Alice Rame | Tena Lukas | 7-63, 1-6, 7-5 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
11.10.20 | 1. kolo kval. | Alice Rame | Tena Lukas | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Cherbourg | dvorana |
Alice Rame form & Tena Lukas form
Alice Rame - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Tena Lukas - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detalj meča |