MEČ
07.09.17 | 2. kolo | Alice Rame | Nadiya Kolb | 6-4, 6-1 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alice Rame | Nadiya Kolb | |
1. servis % | 31/50 (62%) | 40/74 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/31 (58%) | 18/40 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 13/34 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/20 (35%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/74 (58%) | 22/50 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alice Rame vs. Nadiya Kolb - Međusobni mečevi
07.09.17 | 2. kolo | Alice Rame | Nadiya Kolb | 6-4, 6-1 | detalj meča | Prague | zemlja |
Alice Rame form & Nadiya Kolb form
Alice Rame - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Nadiya Kolb - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detalj meča |