MEČ
03.10.19 | 2. kolo | Alice Rame | Amandine Monnot | 6-0, 6-2 | W15 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alice Rame | Amandine Monnot | |
1. servis % | 20/35 (57%) | 25/40 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/20 (70%) | 9/25 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/40 (65%) | 10/35 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/75 (68%) | 24/75 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Alice Rame | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Amandine Monnot | |
0-0, 0-15 | ||
Alice Rame | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alice Rame vs. Amandine Monnot - Međusobni mečevi
20.03.22 | 1. kolo kval. | Amandine Monnot | Alice Rame | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | W25 Le | zemlja |
03.10.19 | 2. kolo | Alice Rame | Amandine Monnot | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Andrezieux | dvorana |
Alice Rame form & Amandine Monnot form
Alice Rame - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 6-74 | detalj meča |
Amandine Monnot - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Emma Lene | Emma Lene - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | detalj meča |