MEČ
28.08.17 | 1. kolo | Alice Matteucci | Martina Colmegna | 7-5, 6-0 | Bagnatica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alice Matteucci | Martina Colmegna | |
1. servis % | 28/60 (47%) | 38/59 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 19/38 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/32 (47%) | 4/21 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/59 (61%) | 27/60 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alice Matteucci vs. Martina Colmegna - Međusobni mečevi
28.08.17 | 1. kolo | Alice Matteucci | Martina Colmegna | 7-5, 6-0 | detalj meča | Bagnatica | zemlja |
Alice Matteucci form & Martina Colmegna form
Alice Matteucci - Posljednji mečevi
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
08.10.18 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.10.18 kval. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
09.09.18 Finale | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.09.18 Polufinale | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Brescia - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Grado - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča |