USA
01.04.01, 22 Godina
01.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Jessica Marmorstein vs. Alice Gillan - Međusobni mečevi
06.12.18 | 2. kolo | Alice Gillan | Jessica Marmorstein | 6-0, 6-1 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Jessica Marmorstein form & Alice Gillan form
Jessica Marmorstein - Posljednji mečevi
W15 Cordoba - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Abril Pajello | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Michela Castro Zunino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Alvarez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Rajput | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Michela Castro Zunino | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Vivas | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
28.11.22 kval. | vs. Caroline Vernet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Anna Baranovski | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.01.22 kval. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.01.22 kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Kianah Motosono | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 0-6, - Jessica Marmorstein - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Carreto | 6-0, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Arcadia - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Carson - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Bianca Wolmarans | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Alice Gillan - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
05.06.23 kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |