MEČ
18.11.19 | 2. kolo kval. | Alice Amendola | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
17.04.01, 22 Godina
17.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.11.75, 48 Godina
11.11.75, 48 Godina
Alice Amendola vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Međusobni mečevi
18.11.19 | 2. kolo kval. | Alice Amendola | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Alice Amendola form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Alice Amendola - Posljednji mečevi
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.18 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detalj meča |