Uruguay
09.06.98, 25 Godina
09.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
17.04.01, 22 Godina
17.04.01, 22 Godina
Florencia Rossi vs. Alice Amendola - Međusobni mečevi
24.10.16 | kval. | Alice Amendola | Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Florencia Rossi form & Alice Amendola form
Florencia Rossi - Posljednji mečevi
Villa Del - zemlja | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Milagros Fernandez Jure | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Tatiana Terwindt | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Benavides - tvrda | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Zhima Du | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Daryna Kovalenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Isabel Ulhoa De Faria Oliveira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Ana Paula Melilo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Lucia Zelenka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa (BRA) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.10.16 kval. | vs. Alice Amendola | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Yifei Yang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.10.16 kval. | vs. Julia Rosenquist | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Lotte Van Leeuwen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Barbara Huyskes | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Jelena Simic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Giorgia Testa | 7-5, 1-6, 7-64 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Sofia Blanco | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Alice Amendola - Posljednji mečevi
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.18 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |