Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Alica Rusova vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
25.08.18 | 1. kolo kval. | Alica Rusova | Yarden Akler | 6-1, 6-2 | detalj meča | Ricany | zemlja |
Alica Rusova form & Yarden Akler form
Alica Rusova - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.22 kval. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |