INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Estelle Cascino vs. Alexandria Stiteler - Međusobni mečevi
21.04.14 | 2. kolo | Alexandria Stiteler | Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Estelle Cascino form & Alexandria Stiteler form
Estelle Cascino - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - odustajanje | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
06.02.23 kval. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - odustajanje | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Alexandria Stiteler - Posljednji mečevi
Indian Harbour - zemlja | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Maria Shishkina | 2-6, 1-2, - Alexandria Stiteler - odustajanje | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Jacara Gillis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.04.15 1. kolo | vs. Alexandra Mueller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.15 2. kolo kval. | vs. Andie K. Daniell | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Palm Harbor - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.02.15 1. kolo | vs. Valeria Prosperi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.09.14 2. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
22.09.14 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.09.14 2. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.14 1. kolo | vs. Maja Ornberg | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
11.08.14 Četvrtfinale | vs. India Maggen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.14 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.08.14 1. kolo | vs. Marcella Cucca | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Alona Pushkarevsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.08.14 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.08.14 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.07.14 Četvrtfinale | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.14 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.07.14 Polufinale | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
14.07.14 2. kolo | vs. Vincenza Ciraolo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.07.14 Četvrtfinale | vs. Akvile Parazinskaite | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.14 Polufinale | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
07.07.14 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.07.14 2. kolo | vs. Giulia Bruzzone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
30.06.14 2. kolo | vs. Naomi Totka | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo | vs. Tamara Tomic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.06.14 Četvrtfinale | vs. Eleni Kordolaimi | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Flavia Porru | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.05.14 kval. | vs. Ida Alfredsson | 6-0, 6-2 | detalj meča |