MEČ
13.09.17 | 1. kolo | Alexandra Vagramov | Teodora Stinga | 6-1, 6-2 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexandra Vagramov | Teodora Stinga | |
1. servis % | 26/46 (57%) | 36/61 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/26 (65%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 6/25 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/61 (57%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 9 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandra Vagramov vs. Teodora Stinga - Međusobni mečevi
13.09.17 | 1. kolo | Alexandra Vagramov | Teodora Stinga | 6-1, 6-2 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Alexandra Vagramov form & Teodora Stinga form
Alexandra Vagramov - Posljednji mečevi
W15 Lakewood - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Hind Abdelouahid | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Los - tvrda | ||||
28.06.22 kval. | vs. Janice Tjen | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noel Mae Moreno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
31.05.22 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Marta Falceto Font | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Vanessa Ong | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W100 Vancouver - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Vladica Babic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Eleonore Tchakarova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cako | 7-63, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Quebec City - dvorana | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Alexa Graham | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sophia Qi Ho | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Teodora Stinga | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Teodora Stinga - Posljednji mečevi
Focsani - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
28.06.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.18 kval. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.12.17 Četvrtfinale | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
21.12.17 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.12.17 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Valeria Nikolaev | 0-5, - Teodora Stinga - odustajanje | detalj meča |