MEČ
05.09.16 | 1. kolo kval. | Alexandra Pisareva | Ielizaveta Diachenko | 6-4, 6-3 | Bucha | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
23.03.00, 24 Godina
23.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
13.04.01, 22 Godina
13.04.01, 22 Godina
Alexandra Pisareva vs. Ielizaveta Diachenko - Međusobni mečevi
05.09.16 | 1. kolo kval. | Alexandra Pisareva | Ielizaveta Diachenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | Bucha | zemlja |
Alexandra Pisareva form & Ielizaveta Diachenko form
Alexandra Pisareva - Posljednji mečevi
W25 Columbus - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W15 Colorado - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Ivana Corley | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sofiya Lebedeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Martina Zerulo | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Victoria Mboko | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Cydnee Wilkinson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo | vs. Anna Novikova | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Meiling Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.02.17 kval. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.16 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ielizaveta Diachenko - Posljednji mečevi
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 7-64, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 4-6, 3-6 | detalj meča |