INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Svenja Ochsner vs. Alexandra Perper - Međusobni mečevi
22.11.17 | 1. kolo | Alexandra Perper | Svenja Ochsner | 6-1, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Svenja Ochsner form & Alexandra Perper form
Svenja Ochsner - Posljednji mečevi
W25 Telavi - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
05.04.21 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.02.21 Polufinale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 kval. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Alexandra Perper - Posljednji mečevi
W25 Gatineau - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
24.04.19 kval. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Plantation - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča |